۱۳۸۹ شهریور ۱۵, دوشنبه

پس گرفتن آی دی یاهوی هک شده از هکر!!

در دنیای مجازی هم مثل دنیای واقعی باید برای حق خود جنگید و کوتاه نیامد. یکی از این حقوق آی دی انحصاری شما در یاهو یا هر سایت دیگر است که هکرها میتواندد آن را هک کنند و از دسترس ما خارج نمایند. 
راه برگشت آی دی هک شده چیست؟
چکار باید کرد؟
شما میتوانید در چنین مواقعی از امکان Forgot Password استفاده کنید!

حتما یادتون هست که به هنگام Sign Up (ثبت ایمیل)، یاهو سوالاتی در زمینه تاریخ تولد، کد پستی، کشور، سوال کوتاه و جواب کوتاه و یک آدرس میل برای مواقع اضطراری از شما سوال کرده ! این سوالات خیلی مهم هستند.
این موارد رو همیشه بخاطر داشته باشید که اگر کسی شما رو هک کرد بتونید از این طریق پسوردتون رو پس بگیرید و عوض کنید که البته این نکته ایست که متاسفانه خیلی ها بهش توجه نمی کنند!

نحوه کار

  برای این کار در صفحه Email Login روی گزینه I can't access my account و سپس I forgot my password و در انتها Next را کلیک کنید.
در این صفحه بعد از وارد کردن ID و کد رندوم مجددا Next را بزنید.
در اینجا همان اطلاعات کلیدی که در قسمت بالا گفته شد رو باید وارد کنید.

اگر این اطلاعات را بخاطر دارید که جای امید باقی است در غیر اینصورت از ادامه این کار صرفنظر کنید و ایمیلتان را هم فراموش کنید.
 بعد از وارد کردن این اطلاعات یاهو درست بودن آنها را چک کرده  و در صورت صحیح بودن آنها شما به مرحله بعدی هدایت میشوید.
در این مرحله که بمنظور ایجاد امنیت بیشتر ایجاد شده، یاهو از شما یک سوال کوتاه میپرسد و شما باید به آن پاسخ صحیح بدهید، البته دقت کنید که این پرسش و پاسخ را خودتان بهنگام Sign Up تعیین کرده اید و باید آنرا به خاطر داشته باشید. بعد از وارد کردن پاسخ کوتاه در صورت درست بودن آن شما قادرید  پسورد خود را تغییر داده و مجددا ایمیل از دست رفته را تصاحب کنید.

هیچ نظری موجود نیست:

با کلیک روی دکمه جستجو به پورتال فروشگاهی وارد شده و از صدها هزار کالای موجود در این فروشگاه دیدن فرمایید